Ovládni jazyky s UJP

Buďte světoví!

Ústav jazykové přípravy (UJP) ti pomůže „prodat“ své znalosti ve světě! Vyber si ze široké nabídky jazykových kurzů s českými i rodilými mluvčími. Americké centrum US Point i Ruské centrum pomohou s angličtinou a ruštinou, na Mezinárodní letní jazykové škole získáš hromadu kamarádů z celého světa a zaměstnavateli či zahraniční škole se můžeš pochlubit certifikátem z mezinárodní zkoušky TOIC.

Kulturní centra při UJP

Při UJP působí dvě kulturně-informační centra: Americké centrum US Point a Ruské centrum. V Americkém centru US Point ti poradí se studiem, stáží či brigádou v Americe, v samotném centru si můžeš přečíst časopisy a noviny, nebo se zapojit jako dobrovolník. Pestrá škála akcí zahrnuje i pravidelné konverzace angličtiny, tzv. English Conversation Club. Ruské centrum se zaměřuje na propagaci ruského jazyka a ruské kultury. Činí tak především prostřednictvím seminářů, kurzů, přednášek či workshopů.

Mezinárodní letní jazyková škola

Zvažuješ, co podnikneš v létě? Pojď se bavit! Anglicky, francouzsky, italsky, německy, španělsky, rusky, čínsky nebo cizinci česky po celé tři týdny v červenci, kdy probíhá již tradičně Mezinárodní letní jazyková škola na ZČU v Plzni.

Kontakt

Jitka Bušková
e-mail: buskova@ujp.zcu.cz
tel. +420 377 635 201

ujp.zcu.cz

Po dobu trvání nouzového stavu a mimořádných opatření se může provozní doba lišit. Před návštěvou si ji ověř na webu ujp.zcu.cz.

Ústav jazykové přípravy

Univerzitní 22
301 00 Plzeň
č. dveří UU 304

Provozní doba

Po – Pá 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00

Americké centrum US Point v místnosti UU 309
Ruské centrum v místnosti UU308.