Rok jedna

Všechno je jednou poprvé

Jak se neztratit na univerzitě, kam skočit na pivo a na něco dobrého, na jaké akce zajít a kde ve městě to žije? Nech si poradit od týmu Rok jedna, jehož aktivity zaštiťuje Informační a poradenské centrum ZČU a pan rektor.

Rok jedna, tuto dáš

Během roku organizuje tým Roku jedna workshopy, procházky městem, grilovačku a pilně informuje na sociální sítích o dění na ZČU i o dění v Plzni. Na blogu najdeš jednoduché recepty. Pokud máš vyzkoušený nějaký dobrý recept, můžeš se o něj podělit.

První rok na vejšce bývá těžký a samotné zkouškové není žádný med, proto se kdykoli obrať na IPC a požádej o pomoc. Zastihneš nás v univerzitním kampusu na Borech v budově CIVu (č. dveří UI 213) či v Kulturce (Sedláčkova 19).

Zářijový festival

Třídenní akce ti pomůže s orientací na univerzitě. Zjistíš, co kde na ZČU najdeš, co které pracoviště dělá a seznámíš se se studentskými spolky. Také ti nabídne příležitost potkat se s kamarády a dát si něco dobrého k snědku. Součástí festivalu je i slam poetry, sportovní soutěže, prohlídky univerzitních budov a města, taneční workshopy nebo DJ live set.

Sleduj nás na Facebooku Rok jedna, kde ti postupně budeme odkrývat festivalový program. Zde se můžeš podívat na program z loňského ročníku festivalu.

Termín konání festivalu je 20. – 22. 9. 2022. Budeme se na vás těšit!

Tým IPC

Kontakt

Informační a poradenské centrum

Ing. Jana Hoffmannová

e-mail: sedovaj@rek.zcu.cz
tel. +420 377 631 357