Rok jedna

Všechno je jednou poprvé

Jak se neztratit na univerzitě, kam skočit na pivo a na něco dobrého, na jaké akce zajít a kde ve městě to žije? Nech si poradit od týmu Roku jedna, jehož aktivity zaštiťuje Informační a poradenské centrum ZČU.

Rok jedna, tuto dáš

Během roku najdeš na sociálních sítích Roku jedna infošky o dění na ZČU i o dění v Plzni. Odkazuje také na blog Studentské otazníky, kde najdeš spoustu zajímavých článků týkající se studentského života, volnočasových aktivit, a také jednoduché recepty, které můžeš zkusit třeba i na koleji.

První rok na vejšce bývá těžký a samotné zkouškové není žádný med, proto se kdykoli obrať na IPC a požádej o pomoc. Zastihneš nás v univerzitním kampusu na Borech v budově CIVu (č. dveří UI 213) či v centru v Kulturce (Sedláčkova 19).

Zářijový festival bude #challenge

Dvoudenní akce ti pomůže s orientací na univerzitě. Zjistíš, co kde na ZČU najdeš, co které pracoviště dělá a seznámí se se studentskými spolky. Také ti nabídne příležitost potkat se s kamarády a dát si něco dobrého k snědku. Součástí festivalu je i doprovodný program, včetně grilovačky, hudebního vystoupení, workshopu latte art a cestovatelské přednášky. Žízeň zaženeš u stánku Univerzitní kavárny Družba. To vše najdete v kampusu na Borech. Druhý den se přesuneš do centra a v Kulturce zahájíš semestr dobrou snídaní a eko-friendly kytkovým swapem.

Sleduj nás na Facebooku Rok jedna, kde ti postupně budeme odkrývat festivalový program.

Termín konání festivalu je 19. – 20. 9. 2023. Těšíme se na tebe!

Kontakt

Informační a poradenské centrum

Ing. Jana Hoffmannová

e-mail: sedovaj@rek.zcu.cz
tel. +420 377 631 357