Studentské organizace

Nebojíš se výzev? Zapoj se do jedné ze studentských organizací.

V současné době působí na ZČU více než patnáct studentských organizací. Jejich tematický záběr opravdu široký – máme tu spolky zaměřující se na stáže studentů, na pořádání kulturních a vzdělávacích akcí, dále „novináře“, aktivní sportovce z řad hasičů či hokejistů nebo i tým, který se účastní závodů formulí. Je rozhodně z čeho vybírat!

Co získáš členstvím ve studentské organizaci?

Díky zapojení se do jedné ze studentských organizací si můžeš vše vyzkoušet takříkajíc nanečisto a do zaměstnání pak nastoupit již s cennými zkušenostmi. Kromě skvělé položky v životopisu ti členství v takové organizaci může přinést nezapomenutelné zážitky nebo i přátelství na celý život.

Směle do toho!

Vyber si studentskou organizaci tvému srdci nejbližší a jdi do toho! Doporučujeme ti projít si brožurku věnovanou jednotlivým spolkům (online viz výše, tištěnou ji pak najdeš v Kulturce či B-roomu) a konkrétní spolek přímo kontaktovat. Sdělí ti jistě ochotně podmínky členství. Nebo také můžeš zavítat na festival Rok jedna ZČU, kde se všechny spolky budou prezentovat a poptat se na vše osobně.

Kontakt