Kariérní poradna

Znáš své silné a slabé stránky? Hledáš uplatnění na trhu práce?

Naším cílem je pomoci ti uspět v profesním životě a získat práci snů!

Nastartuj svoji kariéru tím správným směrem!

Víš, v čem vynikáš a máš představu o své profesní budoucnosti? Nebo v tom zatím nemáš jasno?? Nevadí! Prostřednictvím individuálního kariérového poradenství a základních psychodiagnostických testů ti pomůžeme najít tvé silné i slabé stránky, probereme tvé předpoklady a možnosti rozvoje tvého jedinečného talentu a potenciálu.

Při vstupu na pracovní trh jsou čím dál tím víc oceňovány tzv. měkké dovednosti. Proto ti nabízíme workshopy zaměřené na jejich rozvoj, které probíhají prezenčně i online.

Vylepši svoji osobní značku!

Zaujala tě pracovní nabídka a nevíš, zda a jak můžeš uspět? Přijď na konzultaci svého CV nebo motivačního dopisu. Najdeš u nás i rady, jak se správně připravit na pracovní pohovor a zapůsobit na personalistu. Ve spolupráci s firmami si můžeš pohovor vyzkoušet nanečisto. Nabízíme i další akce, kde se můžeš se zástupci firem potkat a ujasnit si vzájemná očekávání.

Hledej pracovní nabídky efektivně online!

Na našem portálu UniJobs najdeš nabídky práce na plný i částečný úvazek, praxe a stáže nebo brigády. Ze široké nabídky si můžeš rychle zvolit „tu pravou“, která ti pomůže získat pracovní zkušenosti již v průběhu studia. Hledáš vhodné téma bakalářské či diplomové práce? UniJobs ti může pomoci.

Registruj se na portálu UniJobs a vyplň si svůj profil! Získáš cílené a relevantní nabídky a informační náskok před svými spolužáky.

Kontakt

Mgr. et. Mgr. Hana Maříková

e-mail: career@rek.zcu.cz
tel. +420 377 631 221

Provozní doba poradny:

Konzultace jsou možné po předchozí domluvě.