Klubovny

V kampusu i v centru města najdeš řadu míst, kde trávit čas mezi přednáškami. Do svého hledáčku zařaď i univerzitní klubovny.

Kulturka

Kulturka je univerzitní prostor, který se nachází v centru Plzně a je určen pro studenty, zaměstnance i širokou společnost. Součástí Kulturky je Klubovna a Univerzitní coworking.

V klubovně si můžeš přečíst vybrané tituly z Univerzitního vydavatelství nebo některý z kulturních a cestopisných magazínů. Na místě si můžeš půjčit notebook, tablet, ruční skener či jiné studijní pomůcky. K dispozici je také čaj a káva a využít můžeš i mikrovlnku či ledničku.

Univerzitní coworking je prostor, který studentům a studentským organizacím nabízí vhodné prostředí pro práci na vlastních projektech. Najdeš zde nejen základní kancelářské vybavení, ale také flipchart a interaktivní tabuli. Coworking si lze předem zarezervovat. Na obsazenost se můžeš podívat v kalendáři.

Prostor Kulturky slouží i jako zázemí různým kulturním akcím, například výstavám a přednáškám. Oblíbené jsou pravidelné „kulturkové snídaně“. Aktuální program najdeš na FB Kulturky.

B-room

B-room je klubovna, kterou společně spravuje tým CIVu a IPC. Najdeš ji v kampusu ZČU na Borech, v místnosti UI 203. V klubovně jsou mimo jiné k dispozici dva počítače, projektor s plátnem, uzamykatelné skříňky i vybavená kuchyňka. Často se zde pořádají workshopy pro studenty i zaměstnance. Program i obsazenost prostoru najdeš na Facebooku.

Kontakt

Kulturka

e-mail: kulturka@rek.zcu.cz
tel. +420 377 631 356

FB @kulturkazcu

B-room

e-mail: broom@rek.zcu.cz
tel. +420 377 631 359

FB @broomzcu

Kulturka ZČU

Sedláčkova 19
301 00 Plzeň

Provozní doba:

Po – Čt 9:00 – 17:00
Pá 9:00 – 13:00
Změny v otevírací době -> sleduj Facebook.

B-room ZČU

Univerzitní 20
301 00 Plzeň
č. dveří UI 203

Provozní doba

Otvírací doba kopíruje provoz HelpDesku.
Změny v otevírací době -> sleduj Facebook.