Poradna pro studenty a zaměstnance

Pracovníci IPC jsou tu pro vás!

Informační a poradenské centrum nabízí poradenské služby studentům a zaměstnancům, kteří potřebují pomoc v současné nelehké době související se situací na Ukrajině.

Využijte našim krizových služeb:

• Krizová telefonní linka 702 151 230 (pondělí – pátek: 9,00 – 11,00 a 13,00 – 14,00 hod)
  • E-mailová krizová linka krizovka@service.zcu.cz (pondělí – pátek 8,00 – 18,00 hod)
  • Psychologická pomoc: objednávka e-mailem na stránkách krizovka@service.zcu.cz (každé pondělí 17,30 – 18,30 hod)

Další kontakty

Infolinka zřízená MVČR, na kterou je možné se obrátit kdykoliv (nonstop provoz).

🇨🇿Pro občany Ukrajiny, kteří přijeli do ČR a potřebují jakékoli zdravotnické informace, jsme připravili speciální infolinku v ukrajinštině. Volejte 1221 a hned po zazvonění volte možnost 8. Naši operátoři a operátorky hovoří ukrajinsky.

🇺🇦Для громадян України які прибули до Чеської республіки і потребують будь яку медичну інформацію.Ми приготували спеціальну гарячу телефонну лінію на українській мові.Телефонуйте за номером 1221 одразу після дзвінка натисніть 8.Оператори розмовляють українською мовою.

Pomáhejukrajině

Neziskové organizace pracující s migranty v ČR se spojily a toto je centrální místo, kde můžete nabídnout svou pomoc. Některé nabídky budou přímo zveřejněny a mohou na ně reagovat ti, kdo pomoc potřebují. Ostatní nabídky budou zpracovány kolegy z místních neziskových organizací nebo obcí. Kolegové se vám ozvou a domluvíte se na konkrétní spolupráci.